Ring oss på + 47 72 85 28 50 eller send oss en mail: info@zesam.no og skriv hva du trenger hjelp til.

Våre åpningstider
Vi har åpent mandag – fredag fra kl. 07.30-15.30.

Ta kontakt

Salgsavdeling 

Freddy Emilsen
Salgsleder / Fungerende Daglig Leder
Epost: freddy@zesam.no
+47 909 88 446
Avd.tlf: 72 85 28 50
 
Eilif Sandøy
Senior Selger – Mentor
Epost: eilif@zesam.no
+47 918 69 902
Avd. tlf: 72 85 28 50

Verksted


Gustav Rønning
Teknisk leder traktorverksted            
Epost: gustav@zesam.no
Verksted: 72 85 28 50
+47 909 45 794
 
Jon Martin Halset 
Stedfortredende teknisk leder
Epost: jon.martin.halset@zesam.no
Verksted: 72 85 28 50
+47 911 15 721

Delelager

Hanne Brevik
Ansv. Deler
Epost: hanne@zesam.no
Delelager: 72 85 28 54
 
Kirsti Ottersen
Regnskaps Ansv
Epost: kirsti@zesam.no
Tlf: +47 72 85 28 50